Forum WwW.CzWaRToLIGoWCY.FoRA.Pl Strona Główna WwW.CzWaRToLIGoWCY.FoRA.Pl
Forum czwartoligowych kibiców z grupy Łodzkiej

Turniej kibiców w Koluszkach

KKS koluszki

PostWysłany: Nie 19:55, 11 Lut 2007    Temat postu: Turniej kibiców w Koluszkach

W sobotę 10 lutego odbył się II halowy turniej kibiców w piłkę nożną Karwoś Cup 2007 rozgrywany na hali sportowej w naszym mieście. Turniej rozpoczął się o godzinie 9 a zakończył o 15.30.Ekipy , które zostały zaproszone i przybyły na imprezę to : Star Starachowice 21 osób z 2 fanami ,,Star" i ,,Starachowice", Górnik Łęczyca 12 osób z flaga ,,U.B.G. 04 " , Concordia Piotrków w 7 osób z flagą ,,Concordia" , FC Łódź w 5 osób , Unia Skierniewice w 15 osób z flagą ,,MKS Unia'' , Pogoń Zduńska Wola z fana ,,1945 " w 6 głów , Ceramika Opoczno oraz KKS Koluszki w sile około 25 osób z flagami ,,Koluszkowski Klub Sportowy " , ,, NB 03 " oraz transparentem ,, Pozdrowienia do więzienia Japon trzymaj się CHWDP ".Ogólnie na turnieju przewinęło się ponad 100 osób. Ekipy zostały podzielone na 2 grupy po 4 zespoły i tak w grupie 1 znalazły się zespoły Concordii , KKS , Ceramiki i Górnika a w grupie 2 FC Łódź , Star , Unia i Pogoń. Mecze rozgrywane były 15 minut całe spotkanie. Pierwsze miejsce w grupie 1 zajęła ekipa Górnika Łęczyca a drugie Ceramika Opoczno a w 2 grupie zwyciężyła ekipa Pogoni przed Starem. Półfinały rozgrywane były systemem 2 x 10 minut i w finale spotkały się ekipy Staru Starachowice i Ceramiki Opoczno. Po zaciętym meczu i remisie w rzutach karnych zwyciężyła drużyna Staru Starachowice przed Cera i Górnikiem Łęczyca. Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się zawodnik z Łęczycy a najlepszym zawodnikiem ( zawodniczką ) została grająca jako jedyna dziewczyna na tych zawodach zawodniczka Unii Skierniewice. Turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze przy płynach rozweselających. Po wręczeniu pucharów i pamiątkowych dyplomów wszystkie ekipy przeniosły się do wynajętej sali na imprezę. Tam ekipy mogły posilić się ciepłym posiłkiem , barszczykiem oraz dużymi ilościami alkoholu. Dobra zabawa przy śpiewach i wspólnych pamiątkowych zdjęciach trwała na dobre. O godzinie 23 ostatnia ekipa opuściła Koluszki i w ten sposób II turniej kibiców zakończono.
Na koniec Wielkie podziękowania dla wszystkich ekip , które przybyła na ten turniej i w miłej atmosferze spędzili czas w gronie kibiców. Miejmy nadzieje że za rok ten turniej będzie miał jeszcze lepszą organizacje .Przepraszamy za jakiekolwiek wpadki i liczymy że kiedyś będziemy mieli szanse się poprawić. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie a zwycięzcom gratulujemy wygranej.