Cinek

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 69

Skąd: Sieradz

PostWysłany: Pią 0:30, 03 Lis 2006    Temat postu: 17 kolejka kibicowsko [4-5.11.2006].

Opisy zdjecie i wszystko co zwiazane z 17 kolejka tutaj.

mgs100

PostWysłany: Sob 16:07, 04 Lis 2006    Temat postu:

Ciekawie może być w Zduńskiej Woli, o ile oczywiście GKS się wybierzena IV ligę (nie licząc meczu z Radomskiem). pozdrawiam.
biały mis

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 23

Ostrzeżeń: 1/5

PostWysłany: Sob 20:49, 04 Lis 2006    Temat postu:

mysle ze GKS nie wybierze sie na Zdunska W.
było jedynie cisnienie na mexcz z Radomskiem
i to był pewnie pierwszy i ostatni mecz gdzie pokazali sie chłopaki na rezerwach

Cinek

Posty: 69

PostWysłany: Sob 21:09, 04 Lis 2006    Temat postu:

Z moich wiadomości wynika iż GKS się w Zduńskiej Woli nie pojawił..no i Zduńska młynu tez nie wystawiła..

Opis Ultras wedlug YBB'03 :

W zimowej aurze w liczbie 50 osób zbieramy się na zbiórce kilka minut przed 12:00. Po 12:00 ruszamy na mecz do Niewiadowa z tamtejsza Stalą. Na miejsce docieramy 15 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego zajmujemy trybuny i wywieszamy na płocie jedna osiedlowa flagę Jagiellońska. Na stadionie zastajemy zasypana murawę przez padający nieustannie śnieg oraz porządkowych ganiającymi w wzdłuż linii odgarniających śnieg. Z naszej strony w I połowie prowadzimy tylko doping zagrzewających piłkarzy do walki. W trakcie pierwszych 45 minut kibice Stali odpalają kilka rac oraz stroboskopów, a także świece. Nasz pokaz ultras pokazujemy w 60minucie spotkania. Na bokach trybuny którą zajmujemy odpalamy 4 żółto niebieskie świece dymne dając do środka 8 stroboskopów. Gospodarze w II połowie odpalają po raz drugi kilka rac. Pod koniec meczu odpalamy jeszcze 5 ogni wrocławskich. W doliczonym czasie gry piłkarze odwdzięczają się nam bramką która decyduje o końcowym zwycięstwie RKS w Niewiadowie 1:0

Opis Hooligans :
Po dojechaniu pod stadion wszyscy wychodzimy i wbijamy sie na trybune, odrazu lecimy w strone mlynu gospodarzy lecz Ci daja lotke a Nas zaczyna pacyfikowac policja co daje miejscowym pole do popisu do cwaniakowania za ich plecami. Przez caly mecz spokoj. Dopiero po koncowym gwizdku kilka osob od Nas wbija sie na murawe i leci w strone mlyna Stali po flage. Kliku miejscowych wylatuje na przeciw Nam lecz do niczego nie dochodzi bo znow cale zajscie przerywa policja ktora ostro Nas pacyfikuje i gazuje wpychajac do autobusu. Miejscowi i tym razem sie popisali obrzucajac Nas oraz Nasz autokar lodem i kulkami ze sniegu za plecow policji. Wbijamy sie do autokaru i ruszamy ; po przejechaniu kilkuset metrow widzimy grupke Stalowcow , zatrzymujemy autokar i wybiegamy do nich w kilka osob, miejscowi znow rzycaja w Nas najpierw lodem pozniej mala wymiana ciosow i znow musimy wbijac sie na szybko autokaru bo cale zajscie przerywa policja ktora zagazowuje Nasz autokar. Wyruszamy w droge do domu gdzie po dotarciu Policja w ciemnej uliczce zaczyna Nas pacyfikowac. Kilka osob zostaje zwinietych przez psiarnie. Beda mieli sprawy w sadzie grodzkim. Jednym slowem Wielkie CHWDP.

PostWysłany: Nie 17:56, 05 Lis 2006    Temat postu:

W Sieradzu kiepsko z liczebnoscia młynu ok 20-25 osob tylko najwierniejsi dali rade w taka pogode(deszcz silny wiatr itp.).. ale doping przez cały mecz był Smile

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WwW.CzWaRToLIGoWCY.FoRA.Pl Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)