18 Kolejka kibicowsko 11/12 listopad

biały mis

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 23

PostWysłany: Śro 12:02, 08 Lis 2006    Temat postu: 18 Kolejka kibicowsko 11/12 listopad

Jak dla mnie interesujaco znów za sprawa Radomska
(morze Koluszki wypowiedza sie w tej sprawie czy sie wybieraja?)
Ciewaki mnie takze czy Warta Sieradz Zawiata na byłe tereny RKS-u (czyli Przedbórz)

PostWysłany: Czw 0:11, 09 Lis 2006    Temat postu:

Ja tam pewny nie jestem ale gdzieś słyszałem że Koluszki z Concordią się wybierają ale ile w tym prawdy to nie wiem..

Siudym RKS

Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 43

Skąd: Radomsko

PostWysłany: Czw 1:04, 09 Lis 2006    Temat postu:

Najlepiej jak by się każdy na temat swoje drużyny wypowiadał ,czy sie wybierają, a czy przyjadą też jest różnica...

biały mis

Posty: 23

PostWysłany: Czw 13:23, 09 Lis 2006    Temat postu:

Siudym RKS strasznie nerwowy jestes , proponuje troche swierzego powietrza a jak to nie pomoze to juz tylko tabletki uspokajające

PostWysłany: Czw 18:44, 09 Lis 2006    Temat postu:

biały mis napisał:

a Ty nie bądz taki do przodu.... Rolling Eyes
Cinek

Posty: 69

PostWysłany: Czw 23:17, 09 Lis 2006    Temat postu:

w tych tematach to miały byc chyba opisy zdjecia itp. z kolejek. A nie zapowiedzi do tego mozna zakladac oddzielny temat. Smile

Siudym RKS

Posty: 43

PostWysłany: Pią 1:03, 10 Lis 2006    Temat postu:

No temat dotyczy kolejki kibicowsko, czyli co ma być, co będzie a najwazniejsze co sie wydarzyło!!!

KANIBAL

Posty: 27

PostWysłany: Pią 10:27, 10 Lis 2006    Temat postu:

Ano mozna np. Kolejka taka i taka przed !!!!

KANIBAL

Posty: 27

PostWysłany: Sob 18:56, 11 Lis 2006    Temat postu:

RKS RADOMSKO - Kks Koluszki

Opis Ultras : W święto niepodległości 11 listopada na sektorze dla najwierniejszych kibiców RKS Radomsko zameldowało się ponad 200 osób. Na tym meczu wieszamy kilka flag mn. osiedlową Gubernia, Banditenstad, małą YBB’03 flagę narodową Radomsko oraz debiutującą w meczu z KKS flagę chłopaków z centrum RKS Radomsko – Centrum wisi też transparent ultraprotest.pl . Goście w liczbie 45 wieszają dwie flagi : Concordia, Koluszkowski Klub Sportowy oraz jakis nieczytelny transparent. W I połowie z Naszej strony z oprawy ultras pokazujemy baloniade z biało-czerwonych balonów z której tworzymy flagę Polski śpiewając przy tym chymn Polski odpalamy 15 wulkanów u góry sektora. Po strzeleniu gola przez RKS Nasz doping poprawia się i wygląda trochę lepiej niż na początku. Już w pierwszych minutach II połowy pokazujemy wymieszane sreberka żółto-niebieskie do tego odpalonych zostaje 10 stroboskopów. Goście w II połowie pokazują jedynie transparent Ultras Kaksa i odpalają 4 race. Tuz po prezentacji KKSu my pokazujemy kolejna do góry sektora wędruje herb miasta i po bokach pasy w barwach klubu do tego 6 OW oraz 4stroboskopy cały czas prowadząc doping , ale to nie koniec pokazu z Naszej strony. W ostatnich minutach meczu odpalamy świece dymne żółto niebieskie pokazując bardzo silne przywiązanie do barw klubowych. Po gwizdku sędziego śpiewamy z piłkarzami i dziękujemy im za cenne zwycięstwo w ostatnim meczu u siebie tej rundy.

Opis Hooligans : przed meczem udajemy sie w kierunku dworca. Przed sama stacja dostajemy cynka ze KKS wraz z Concordia juz udaja sie pieszo w kierunku stadionu bo przyjechali wczesniejszym pociagiem. Biegniemy w ich kierunku ale sa z nimi psy, do nieczego nie dochodzi. Cofamy sie pod stadion tam od zajebania psiarni ktorzy dopiepszaja sie do Nas o byle co , male ganianki z nimi. Na meczu z obu stron leca bluzgi ale ogolnie spokoj. Po meczu udajemy sie w 25 osob na pierwsza stacje w kierunku Piotkowa gdzie czekamy na chlopakow z KKS-u i Concordi. Wpadamy do pociagu ale nie sa chetni do walki barykaduja drzwi od przedzialu, wyrywamy wiec je i zaciagamy hamulec. Kliku dostaje dobry oklep, reszta lezy jak sledzie jeden na drugim.

Cinek

Posty: 69

PostWysłany: Sob 19:32, 11 Lis 2006    Temat postu:

o 11.30 wyjezdzamy z Sieradza busem w 15 osob.Na 20min przed meczem trafiamy na stadion w Przedborzu.Przez cala pierwsza połowe prowadzimy doping co do gospodarzy to kreca jakis mlynek ok 30-35 osob ale skupili sie glownie na bluzganiu sedziego badz Warty niz na dopingowaniu wlasnej druzyny.W przerwie ruszaja na nas dookola boiska gdzies ok. 50 osob rzucaja w nas jakimis kamieniami deskami itd. jeden od nich dostaje 2 bomby i na tym koniec.Jeszcze cos krzycza zebysmy do Kielc przyjechali...bog wie o co im chodzilo.W drugiej połowie doping caly czas i bez atrakcji.Droga powrotna tez bez atrakcji.Ogolnie wyjazd udany.Szkoda ze ostatni w tej rundzie...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum WwW.CzWaRToLIGoWCY.FoRA.Pl Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)